Hvězdy ligy se představily v Orlové na ALLSTAR KLM

Zimní stadión opět přivítal nejen skvělé hráče na ledové ploše, ale především početnější diváckou návštěvnu, která mohla zhlédnou přátelské utkání výběrů těch nejlepších hokejistů z Moravskoslezské krajské ligy v ledním hokeji.
Pro druhý ročník podobné akce si ČLSH vybralo právě Orlovou, a to především díky naší pořadatelské kvalitě jednotlivých turnajů, přístupu pro školení trenérů a rozhodčích svazu. A snaha ukázat, jak dobří v tomto jsme, se nám jistě vyplatí, a to ve formě zajímavých akcí ČSLH, které plánujeme v budoucnu pro naše fandy.
Za povzbuzování nejen Orlovanů na ledovou plochu postupně vjely týmy Východu a Západu, kdy moderátorského mikrofonu se ujala zkušená reportérka ČT Markéta Pernická. Svůj pozdrav směrem k fanouškům a hráčům uvedla paní starostka Lenka Brzyszkowská, která se ujala také slavnostního buly utkání. Partnera v tento slavnostní okamžik dělal naší vážené paní starostce legenda českého hokeje Milan Hnilička.
Utkání se volně rozjelo v gólové hody. Branky postupně sázely nejen orlovské opory v barvách Východu, v čele s našim kapitánem Vítem Greplem, jež je mimo jiné hlavním trenérem kategorie našich nejmenších hokejistů. Mládežníci si také připravili uvítací „špalír“ pro velké hokejisty.
A jelikož se jednalo především o exhibici, měli hráči v programu utkání také dovednostní soutěže. Z HC Studénka si domů odvezl titul nejrychlejšího bruslaře Dominik Konečný. Ocenění nejlepší brankář vyhrál Karvinský Matyáš Daňa, který vyhrál o jeden vychytaný nájezd více před naším Filipem Pawlasem. Uničovský Miroslav Kuba pak převzal cenu za nejlepšího střelce dovednostních soutěží.
Utkání se po dlouhých dvou a půl hodinách uchýlilo do finální remízy 11:11. O vítězi utkání pak rozhodlo vyřazovací trestné střílení, kdy tým Západu urval vítězství na svou stranu. Modré dresy tak převzaly pohár pro vítěze utkání z rukou prezidenta ČSLH pana Aloise Hadamczyka po boku s paní starostkou města Orlové.
Povedené zpestření ledové sezóny máme za sebou. Hvězdy už jsou zpět ve svých týmech a naši fanoušci se jistě mohou těšit na to, co v Orlové ještě NIKDY nebylo. Držte pěsti naší práci a věřte že pořádná sportovní show nás ještě čeká v Orlové!
Život je o zážitcích

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek