Vánoční turnaje přípravky a 3+4. třídy

V pátek se odehrál na našem zimním stadionu tradiční vánoční turnaj 3+4. tříd, kde se sjelo 9 týmů a bojovali o pohár MĚSTSKÉHO SPORTOVNÍHO KLUBU. V kategorii 2015 tedy 3. třídy se umístili naši hráči na druhém místě🥈 a nestačili jen na RT Torax Porubu, kteří celý turnaj ovládli. U kategorie 4. třídy, kde se hrálo už i play-off naši hráči podlehli ve finále Polonii Bytom a zakončili turnaj také na druhém místě.🥈” Celý turnaj se povedl, viděli jsme krásné souboje a jsme rádi, že si všechny děti turnaj užily. Všechny týmy si odvezly poháry, medaile a sladkou odměnu. Chtěl bych poděkovat všem trenérům a rodičům za výbornou organizaci” Jiří Pavlát.

V sobotu 30.12. se konal tradiční mezinárodní turnaj těch nejmenších hokejistů ročníku 2016+2017, kde se sjelo celkem 14. týmů. “Jsem opět rád, že každoroční tradice se naplnila a děti si mohly užít svůj závěr roku. Tady u těchto kategorii na výsledky nehrajeme, takže všechny děti si za své výkony odvezly první místo🥇, protože to jsou jejich úplné začátky. Chtěl bych strašně moc opět poděkovat trenérům, vedoucím mužstva a hlavně rodičům, kteří se postarali o perfektní organizaci, jak při pečení různých dobrot, tak úpravy ledu a pohoštění všech týmů, které tady přijely. Dělá to dobré jméno celému klubu a všechny týmy se tady rády vracejí” Jiří Pavlát.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek