All-Stars HFLO 2023

Dnes 30.12. bylo na našem zimním stadionu k vidění utkání hvězd HFLO, kde se proti sobě utkali ti nejlepší hráči z hobby ligy. Hrající týmy z ligy HFLO byly rozděleny do dvou týmů, Blue Team🔵 do kterého patřili Horní Suchá, Vampires, Grizzly a White team⚪️ Legio Ostrava, Barani a Draci. Ledová plocha byla zaplněná hvězdami naší hobby ligy. Hlavní myšlenkou této akce bylo užít si co nejvíce zábavy a vychutnat si nádherné hokejové okamžiky, které byly doplněny dovednostními soutěžemi. Letošní premiérový ročník All-stars Game HFLO 2023 ovládl 🔵Blue Team🏆, který překonal soupeře vysokým výsledkem 11:2. Hráči i fanoušci si dnešní sváteční den Hobby hokeje užili naplno a věříme že tento ročník nebyl poslední.
Dovednostní soutěže:
Nejpřesnější brankář (Petr Kukol)
Nejrychlejší bruslař (Dominik Lukáš)
Nejtvrdší střela (Michal Strýček

Trenéři MSK s repre WU14

V pondělí 15.1.2024 absolvoval tým výběru dívek OFS Karviná WU14 svůj první kontrolní trénink v roce 2024. Tentokrát se reprezentační výběr okresu Karviná, sešel ve

Celý článek