Bruslařská sezóna 2023/24 zahájená

Dnes 07.08.2023 začala nová bruslařská sezona 2023/2024 našim hokejistům z MSK Orlová, na kterou po dlouhém čekání a suché přípravě v měsících dubnu až červenci, mohly děti konečně vyjet na led.
Na úvod se sklouzli po ledě mladší a starší žáci pod vedením hlavního trenéra Filipa Štefanky, od 17:00 se dočkaly i kategorie přípravky a 3+4.třídy, kterou letos řídí hlavní trenéři Jiří Pavlát a Vít Grepl. V 18:15 pak následovala nejstarší kategorie dorostu a juniorů trenérů Davida Turoně a Reného Urbánka.
„Jako tradičně první tréninky na ledě probíhaly spíše na vyzkoušení výstroje a seznámení se po delší době s ledem, pak následovaly bruslařské dovednosti. Takto budeme trénovat převážně celý tento týden, jelikož máme pouze 3 tréninkové jednotky každá kategorie na ledě, ale vyplníme část týdne ještě suchou přípravou. Bruslení na ledě v 8. měsíci, je pro nás velkou výhodou, a tak se snažíme s ohledem na náročnou finanční stránku provozu vytěžit maximum pro děti v MSK. Od příštího týdne už nás čeká ostřejší tempo a tradičně domácí turnaje, který zahájí 19.-20.08. starší žáci, následující 25.-26.08. turnaj mladších žáků, 27.8. turnaj 3. a 4. tříd, 2.9. 1. a 2. třída a končíme turnajem 09.-10.09. dorostu. Mezi tím si střihneme tradiční kemp MSK od 28.08.-01.09. s nocováním a vletíme do mistrovské části sezony, kterou zahájí v pátek 08.09. domácím utkáním naše kategorie 9. třídy, takže máme ze startu opravdu pestrý program.“ nastínil náročný vstup do ledové sezony Jiří Pavlát.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek