Orlová ovládla turnaj v Kroměříži

Na sobotním inline turnaji mladší žáci z MSK zazářili. V prvním utkání narazili na tým z Boskovic se kterým si hravě poradili a přehráli je tak vysoko 13:5.
Ve druhém zápase se utkali se silným týmem z Přerova, jemuž jsme měli co vracet a po nevydařeném začátku, kdy jsme prohrávali 2:0 jsme dokázali srovnat a zápas otočit ve svůj prospěch, na konečné 3:4.
Ve třetím utkání jsme narazili na domácí Kroměříž, kterému jsme v dosavadní sezóně nedokázali konkurovat a vždy nás vysoko přehrál. Začátek naznačoval že i v tomto utkání to nebude jinak, kdy jako první vstřelili dvě branky domácí. Naši hráči se nevzdávali, týmovou hrou a tvrdou prací dokázali hráče z Kroměříže dostat pod tlak a vytěžit z toho maximu. Ze stavu 5:2 se dokázali v druhé polovině utkání srovnat a vyhrát 5:6.
Trenér: Piš Daniel

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek