MSK má další reprezentantku ČR

MSK má další reprezentantku ČR!
Kateřina Nogová je hráčkou MSK Orlová, které se letos podařilo dostat na mistrovství Evropy a bude tak součástí české výpravy žen do 16 let. Letošní mistrovství se odehraje v Budapešti. Bude tak následovat další hráčky z MSK jako jsou B. Juřičková, K. Pietraszová a A. Wojnarová, které působí ve výběru ČR.
Kateřina začínala svou kariéru na bohumínském kluzišti, kde udělala své první hokejové krůčky, následně ve starších žácích přestoupila do Orlové. V Dresu MSK působí již čtyři sezóny a za tu dobu odvedla pořádný kus práce.
V předešlých letech odehrála v reprezentaci několik zápasů a předvedla se jako vynikající útočnice s velkým potenciálem.
Pro Kateřinu bude účast v reprezentaci skvělou příležitostí k rozvoji svých schopností a získání cenných zkušeností, které jí pomohou v další kariéře. Její cílem je pokračovat v tréninku a zlepšovat své dovednosti, aby se mohla vrátit do reprezentace ve vyšších věkových kategoriích.
Je důležité si uvědomit, že úspěch Kateřiny Nogové v reprezentaci není jen o ní, ale také o práci celého týmu a trenérů, kteří ji podporovali a pomáhali jí rozvíjet se jako hráčce. Její příběh tak může sloužit jako inspirace pro další mladé hokejové hráčky, které sní o účasti v reprezentaci a chtějí se také stát úspěšnými hráčkami.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek