Hokejisté zaplnili volný víkend dovednostními tréninky

V neděli dopoledne na našem zimním stadionu probíhaly dovednostní tréninky našich starších kategorii od ml. žáků až po juniorku. První skupinu tvořili brankáři celého klubu, kterou vedl René Urbánek společně s Marianem Sargankem. Druhá skupina patřila obráncům, kterou vedl David Turoň s Petrem Pytlíkem a třetí skupinu měli na starost naší mladí trenéři Daniel Piš, Aleš Přeček, Oliver Špacír, kteří měli na starost bruslařské dovednosti s útočníky. “Chtěli jsme využít volnou neděli, které se moc často nestává a hlavně dělat věci, na které v normálním tréninku tolik času není. Jsem rád, že přišly skoro všechny děti a určitě se budeme snažit takové dopoledne udělat aspoň 1x za měsíc. Myslím, že to může i některé hráče dobře nakopnout, když můžou být na ledě i třeba o pět let starším hráčem a sledovat přímo na ledě jak to dělá právě on” Jiří Pavlát.

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek