Poslední den v roce patřil tradičně hobby hokejistům

Poslední den v roce patřil tradičně hobby hokejistům.12 týmu rozděleno do dvou výkonnostních skupin bojovalo celé Silvestrovské dopoledne o pohár MSK.V amatérské skupině si nejlépe vedl tým Specnaz, který ve finále porazil HC Ghost.Třetí misto vybojovali HC Kanci, kteří zdolali amatéry z Horního Benešova.
Ve skupině pokročilí se na čtvrtém místě umístili Buldoci, kteří podlehli v zápase o 3. místo HC Specnaz.Finále nabídlo prestižní souboj mezi Orlovskými Juniory a týmu Orlovských legend s názvem Zlomené hokejky, za které nastoupil např.Michal Dvořák, Rosťa Moravec nebo brankář Renek Urbánek.Zkušený tým Zlomených hokejek nakonec přetlačil mládé Juniory 3:1 a zaslouženě zvítězil.
“Jsme rádi, že se opět jako každý rok turnaj vyvedl a přijelo tolik týmů.Přejeme všem hezký Silvestr a Štastný novy rok a těšíme se na další amatérský turnaj”Jiří Pavlát

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek