Druhý svátek vánoční byl už tradičně hokejový svátek

Druhý svátek vánoční🎄 byl už tradičně hokejový svátek pro naše nejmenší hokejisty. Celkem 11 týmů z Česká, Polska a Maďarska si užilo vánoční turnaj, kde jsme mohli vidět spoustu krásných hokejových akcí a gólu. Jak už bývá u nás zvykem, výsledek je to poslední co nás zajímá a tak si všichni za své dovednosti odvezly poháry za první místo, medaile a sladkou dobrotu. ”Chtěl bych moc poděkovat všem dětem, které náročný turnaj zvládly, trenérům a hlavně naším rodičům, kteří se opět podíleli na parádní organizaci, ať už přípravu plochy, pohoštění a všeho potřebného. Vít Grepl – hl. trenér přípravky MSK

Máme mistryni EVROPY

České hokejistky do šestnácti let vystoupaly na pomyslný vrchol Evropy a nechyběla u toho naše hráčka Katka Nogová Finalový zápas ČESKO – MAĎARSKO 4:1 (1:1,

Celý článek