Pojď hrát hokej přivítal v Orlové 35 nových hokejistů

Největší sportovní oddíl v MSK, oddíl ledního hokeje, dnes hostil v rámci republikové kampaně Týden hokeje svou náborovou akci POJĎ HRÁT HOKEJ. I přesto, že k dnešnímu dni oddíl evidoval 102 členů v přípravce (tj. děti do 7 let) věříme, že nesmíme ve svém náborovém úsilí polevit. A pracovitost trenérů hokeje nese své ovoce. Hned 35 nových malých hokejových nadšenců navštívilo dnešní akci.

Online registrace v letošním roce usnadnila a především urychlila příchozí „odbavení“ zájemců o vstup na ledovou plochu. Po krátkém vysvětlení kdy, kde, co a jak, se rodiče s dětmi přesunuli do VIP místnosti ke krátké prezentaci, kde už je čekalo duo Jirka Pavlát a Michal Kozák, kteří rodiče provedli základními informacemi o možnostech v MSK Orlová, budoucna jejich dětí a především pestrosti nabídky v naší organizaci.

A pak už se šlo na věc! Děti „nafasovaly“ potřebný materiál, tréninkové dresy a hurá na ledovou plochu. Tam je nadšeně očekávali trenéři přípravky v čele s Víťou Greplem, jež nejmenší kategorii vede s dalšími 8 kvalifikovanými trenéry. I když pro některé byly první krůčky na ledě náročné, bylo vidět nadšení v dětských tvářích pod košíky. Zhruba 30ti minutové sportovní válení, padání a na závěr také klouzání po ledě završila společná fotka. Po krátkém shromáždění všech účastníků, kdy samotný sjezd byl pro některé ještě oříšek, se mohly děti pobavit s přítomnými maskoty Orlíkem a obrovským medvědem.

Hokejový oddíl láme rekordy ve svých počtech. Podařilo se nám stabilizovat dětskou základnu, především jejich materiální zajištění a tréninkový rozvojový proces, který naznačuje velmi slibnou budoucnost pro orlovský hokej, jež by mohl během několika let ukázat, že i tak malé město jako je Orlová dokáže konkurovat sportovní smetánce v republice. Za vše je však nutné poděkovat oddaným a pilným trenérům, kteří svou práci vykonávají ve svém volném čase, a to s nadšením pro rozvoj nových malých hokejových hvězd.

 

 

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »