3 vs. 3 za námi a opět v plné parádě

Sezóna se kvapem blíží a tak hobby amatérští hráči jsou také v plné přípravě na jejich ligovou sezónu. Již tradiční turnaj „malého“ hokeje nás čekal tuto neděli na zimním stadiónu v Orlové. Formát 3 na 3 se sice zdá jako zjednodušená verze, ale zdání klame. Málo prostoru, velcí brankáři, krátká vzdálenost mezi brankami… I přesto zůstává turnaj v oblibě a dnes se představilo hned 9 týmů ve dvou skupinách – hobby a pokročilí. Souboje, střely a hlavně zábava krášlila dnešní dopoledne ledové plochy v Orlové. A vyhrát taky někdo musel 😊
Kategorie Hobby:
🥇HC Ghosts
🥈Specnaz
🥉Dream Team
🏅Barani
🏅Winter Legends
 
Kategorie pokročilí:
🥇Specnaz
🥈Zlomené hokejky
🥉Výběr mládí MSK
🏅Buldoci
 

Máme mistryni EVROPY

České hokejistky do šestnácti let vystoupaly na pomyslný vrchol Evropy a nechyběla u toho naše hráčka Katka Nogová Finalový zápas ČESKO – MAĎARSKO 4:1 (1:1,

Celý článek