Pojď hrát hokej a 27 nových nadějí

Pojď hrát hokej a 27 nových nadějí

🏒🥅🏒Další Týden hokeje v Orlové s akcí Pojď hrát hokej je za námi, a to opět na výbornou. Na této náborové akci si dáváme velice záležet, jelikož naší prioritou je nadchnout co největší počet malých potencionálních sportovců z města i okolí. V letošním ročníku se přišlo poprvé sklouznout 27 nových zájemců o ledový sport. Děti si hned při registraci odnesly malou pozornost formou dárku poskytnutého ČSLH – hokejová láhev na pití. Následovala krátká prezentace pro rodiče, co je a jejich ratolesti čeká v našem oddíle ledního hokeje. Ve zkratce? Spoustu tréninků, zábavy a vynikajících trenérů. Působení v MSK Orlová neznamená pouze hokej, děti si za svou sportovní „kariéru“ vyzkouší celé spektrum sportovních disciplín, které v našem klubu sdružujeme (fotbal, atletiku, biatlon, baseball a další).

🏒🥅🏒Po prezentaci a malé diskuzi se už pak šlo na to nejlákavější, na led. 12 trenérů čekalo již na své nové svěřence se zábavnými stanovištěmi, které mohly děti absolvovat i bez sebemenších zkušeností s bruslením. Plyšáci lítali vzduchem a děti se učili svým prvním krůčkům. Atmosféra mezi novými potencionálními hokejisty, a hlavně jejich rodiči, byla velice dobře sportovně naladěná, a tak doufáme, že v našich řadách nováčci zůstanou až do seniorské kategorie. Společná fotka pak uzavřela celou podařenou akci pro rok 2021 POJĎ HRÁT HOKEJ.

 

Nestihli jste dorazit na akci a chcete své dítko přivést k hokeji? Nábor probíhá po celý rok, stačí kontaktovat některého z našich trenérů – Jiří Pavlát – jiri.pavlat@msk-orlova.cz nebo 732 413 559 🏒🥅🏒

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek