První ukořistěné body pro „košíkáře“

HC Krnov 4:7 MSK U21
Konečně se to povedlo… Tým MSK U21 konečně dosáhl na první body! V okleštěné sestavě, kterou doplnilo dokonce trio dorostenců se ukázalo, že týmová hra, nasazení ve hře a především bojovnost přináší body. Mnohokrát už kluci okusili hořkost porážky ve vyrovnaných utkání, ale dnes ledová plocha patřila MSK U21. Týmový výkon okoření hattrick mladého Petra Kurala.
🏒🏒🏒Ohlas trenéra:
„Kluci předvedli parádní týmový výkon a nám všem spadl velký kámen ze srdce, protože už jsme to potřebovali. Klukům dekuji za převedený výkon a jedeme dal…“
Branky a nahrávky: 2. Kubík (Kysela), 23. Beneš (Kysela, Michálek), 51. Vysloužil (Michálek), 53. Beneš (Kysela) – 16. Kural (Pavlát), 27. Vysloužil (Pacoň), 31. Kural (Pacoň), 49. Kural (Špacír, Macurák), 51. Pacoň (TS), 53. Pavlát (Kural), 60. Pytlík (Pavlát)

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek