První ukořistěné body pro „košíkáře“

HC Krnov 4:7 MSK U21
Konečně se to povedlo… Tým MSK U21 konečně dosáhl na první body! V okleštěné sestavě, kterou doplnilo dokonce trio dorostenců se ukázalo, že týmová hra, nasazení ve hře a především bojovnost přináší body. Mnohokrát už kluci okusili hořkost porážky ve vyrovnaných utkání, ale dnes ledová plocha patřila MSK U21. Týmový výkon okoření hattrick mladého Petra Kurala.
🏒🏒🏒Ohlas trenéra:
„Kluci předvedli parádní týmový výkon a nám všem spadl velký kámen ze srdce, protože už jsme to potřebovali. Klukům dekuji za převedený výkon a jedeme dal…“
Branky a nahrávky: 2. Kubík (Kysela), 23. Beneš (Kysela, Michálek), 51. Vysloužil (Michálek), 53. Beneš (Kysela) – 16. Kural (Pavlát), 27. Vysloužil (Pacoň), 31. Kural (Pacoň), 49. Kural (Špacír, Macurák), 51. Pacoň (TS), 53. Pavlát (Kural), 60. Pytlík (Pavlát)

ATLETICKÝ KROUŽEK v jede bomby

V pondělí 04.09.2023 nám začal školní rok, školáci se vydali do svých lavic a také tímto dnem jsme zahájili tréninky ATLETICKÉHO kroužku. Přivítaly jsme nové

Read More »