První ukořistěné body pro „košíkáře“

HC Krnov 4:7 MSK U21
Konečně se to povedlo… Tým MSK U21 konečně dosáhl na první body! V okleštěné sestavě, kterou doplnilo dokonce trio dorostenců se ukázalo, že týmová hra, nasazení ve hře a především bojovnost přináší body. Mnohokrát už kluci okusili hořkost porážky ve vyrovnaných utkání, ale dnes ledová plocha patřila MSK U21. Týmový výkon okoření hattrick mladého Petra Kurala.
🏒🏒🏒Ohlas trenéra:
„Kluci předvedli parádní týmový výkon a nám všem spadl velký kámen ze srdce, protože už jsme to potřebovali. Klukům dekuji za převedený výkon a jedeme dal…“
Branky a nahrávky: 2. Kubík (Kysela), 23. Beneš (Kysela, Michálek), 51. Vysloužil (Michálek), 53. Beneš (Kysela) – 16. Kural (Pavlát), 27. Vysloužil (Pacoň), 31. Kural (Pacoň), 49. Kural (Špacír, Macurák), 51. Pacoň (TS), 53. Pavlát (Kural), 60. Pytlík (Pavlát)

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »