První ukořistěné body pro „košíkáře“

HC Krnov 4:7 MSK U21
Konečně se to povedlo… Tým MSK U21 konečně dosáhl na první body! V okleštěné sestavě, kterou doplnilo dokonce trio dorostenců se ukázalo, že týmová hra, nasazení ve hře a především bojovnost přináší body. Mnohokrát už kluci okusili hořkost porážky ve vyrovnaných utkání, ale dnes ledová plocha patřila MSK U21. Týmový výkon okoření hattrick mladého Petra Kurala.
🏒🏒🏒Ohlas trenéra:
„Kluci předvedli parádní týmový výkon a nám všem spadl velký kámen ze srdce, protože už jsme to potřebovali. Klukům dekuji za převedený výkon a jedeme dal…“
Branky a nahrávky: 2. Kubík (Kysela), 23. Beneš (Kysela, Michálek), 51. Vysloužil (Michálek), 53. Beneš (Kysela) – 16. Kural (Pavlát), 27. Vysloužil (Pacoň), 31. Kural (Pacoň), 49. Kural (Špacír, Macurák), 51. Pacoň (TS), 53. Pavlát (Kural), 60. Pytlík (Pavlát)

Dorost MISTREM krajské soutěže

Ano po dlouhých sedmi letech opět dorost dokázal svoji soutěž vyhrát. Bilance 97:30 a 57 bodů mluví za vše. Zdrcujícím a strhujícím jarem nakonec předběhl

Read More »

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Read More »

HFLO MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Hokejová FUN LIGA v Orlové má svého prvního (nultého) ŠAMPIÓNA V noční atmosféře neděle 14.03.2022 se ukázalo, jak je na tom výkonnost a úroveň nově

Celý článek