Orlovské derby

HC Orlová vs. MSK U21 6:3 (4:1, 0:2, 2:0)
První orlovské derby ovládli HC Orlová a byla to podívaná! Jestli si někdo myslel, že body půjdou zadarmo, tak se hodně spletl. Naši mladí orlovští odchovanci se střetli s výrazně zkušenějším týmem, který hned v úvodu třetiny představil jaké to posily do Orlové letos přijely a bylo jich dost. Lehce nervózní zápas první třetiny ze strany U21 vyústil hned v drtivý náskok HC. To však naše kluky nijak neodradilo od dalšího průběhu. I přesto, že šlo vidět technicky lepší hokej ze strany HC, mladí „košíkáři“ vše doháněli kvalitním bruslení, fyzičkou a především odhodláním uhrát kvalitní utkání. Spoustu střetů i vyostřených soubojů, i z této stránky by se dalo hodnotit utkání. Ti starší, kteří nad mladými drží „ochrannou ruku“ předvedli jak se hraje obětavý hokej a mládí je vehementně následovalo. Kdo dnes byl na stadiónu, zažil opět kvalitní představení, a to nejen na ledě, ale konečně se rozezvučely i tribuny. Fanoušci byli vynikající, dokonce by se i dalo polemizovat kdo byl domácí a kdo hostující celkem. Děkujeme mnohokrát našim fanouškům, který mladý tým táhl do posledních vteřin. Hráči U21 předvedli, že jsou buducností orlovského hokeje, která umí udělat vynikající podívanou.
MSK Orlováááááááá