Orlovské derby

HC Orlová vs. MSK U21 6:3 (4:1, 0:2, 2:0)
První orlovské derby ovládli HC Orlová a byla to podívaná! Jestli si někdo myslel, že body půjdou zadarmo, tak se hodně spletl. Naši mladí orlovští odchovanci se střetli s výrazně zkušenějším týmem, který hned v úvodu třetiny představil jaké to posily do Orlové letos přijely a bylo jich dost. Lehce nervózní zápas první třetiny ze strany U21 vyústil hned v drtivý náskok HC. To však naše kluky nijak neodradilo od dalšího průběhu. I přesto, že šlo vidět technicky lepší hokej ze strany HC, mladí „košíkáři“ vše doháněli kvalitním bruslení, fyzičkou a především odhodláním uhrát kvalitní utkání. Spoustu střetů i vyostřených soubojů, i z této stránky by se dalo hodnotit utkání. Ti starší, kteří nad mladými drží „ochrannou ruku“ předvedli jak se hraje obětavý hokej a mládí je vehementně následovalo. Kdo dnes byl na stadiónu, zažil opět kvalitní představení, a to nejen na ledě, ale konečně se rozezvučely i tribuny. Fanoušci byli vynikající, dokonce by se i dalo polemizovat kdo byl domácí a kdo hostující celkem. Děkujeme mnohokrát našim fanouškům, který mladý tým táhl do posledních vteřin. Hráči U21 předvedli, že jsou buducností orlovského hokeje, která umí udělat vynikající podívanou.
MSK Orlováááááááá

ATLETICKÝ KROUŽEK v jede bomby

V pondělí 04.09.2023 nám začal školní rok, školáci se vydali do svých lavic a také tímto dnem jsme zahájili tréninky ATLETICKÉHO kroužku. Přivítaly jsme nové

Read More »