Dorost se zúčastní bojů o postup

Frýdek-Místek vs. Dorost (4:5) 🥅🏒
Goly: Pail V., Klupa, Čuba, Matějka, Bednář
Ohlasy trenéra:
„Věděli jsme, že nás čeká důležité a hlavně náročné utkání, které trošku s předstihem určí, jestli bude sezóna úspěšná nebo ne. Až na posledních 5 minut kdy jsme si to trošku sami zdramatizovali a nechali Frýdek snížit ze stavu 5:2 na rozdíl jediné branky, tak jsme hráli výborně a soupeře k nějakým velkým šancím nepouštěli. Na klucích jde vidět že zápas od zápasu jde jejich výkon nahoru. Doufám, že to bude pokračovat i v nadstavbové části kde nás čekají těžké zápasy.“
 
Dorostenci díky skvělé práci v základní části postupují z čtvrtého místa do bojů o postup, kdy měli stejný počet bodů jako třetí Opava, ztrátou 10ti bodů na první Polsko U16 a 5 bodů na druhý Frýdek. V nadstavbě je budou čekat těžké duely s týmy až z Jižní Moravy. Klukům držíme palce a přejeme jím hodně štěstí do další časti sezony.

ATLETICKÝ KROUŽEK v jede bomby

V pondělí 04.09.2023 nám začal školní rok, školáci se vydali do svých lavic a také tímto dnem jsme zahájili tréninky ATLETICKÉHO kroužku. Přivítaly jsme nové

Read More »