Dorost se zúčastní bojů o postup

Frýdek-Místek vs. Dorost (4:5) 🥅🏒
Goly: Pail V., Klupa, Čuba, Matějka, Bednář
Ohlasy trenéra:
„Věděli jsme, že nás čeká důležité a hlavně náročné utkání, které trošku s předstihem určí, jestli bude sezóna úspěšná nebo ne. Až na posledních 5 minut kdy jsme si to trošku sami zdramatizovali a nechali Frýdek snížit ze stavu 5:2 na rozdíl jediné branky, tak jsme hráli výborně a soupeře k nějakým velkým šancím nepouštěli. Na klucích jde vidět že zápas od zápasu jde jejich výkon nahoru. Doufám, že to bude pokračovat i v nadstavbové části kde nás čekají těžké zápasy.“
 
Dorostenci díky skvělé práci v základní části postupují z čtvrtého místa do bojů o postup, kdy měli stejný počet bodů jako třetí Opava, ztrátou 10ti bodů na první Polsko U16 a 5 bodů na druhý Frýdek. V nadstavbě je budou čekat těžké duely s týmy až z Jižní Moravy. Klukům držíme palce a přejeme jím hodně štěstí do další časti sezony.

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »