Dorost se zúčastní bojů o postup

Frýdek-Místek vs. Dorost (4:5) 🥅🏒
Goly: Pail V., Klupa, Čuba, Matějka, Bednář
Ohlasy trenéra:
„Věděli jsme, že nás čeká důležité a hlavně náročné utkání, které trošku s předstihem určí, jestli bude sezóna úspěšná nebo ne. Až na posledních 5 minut kdy jsme si to trošku sami zdramatizovali a nechali Frýdek snížit ze stavu 5:2 na rozdíl jediné branky, tak jsme hráli výborně a soupeře k nějakým velkým šancím nepouštěli. Na klucích jde vidět že zápas od zápasu jde jejich výkon nahoru. Doufám, že to bude pokračovat i v nadstavbové části kde nás čekají těžké zápasy.“
 
Dorostenci díky skvělé práci v základní části postupují z čtvrtého místa do bojů o postup, kdy měli stejný počet bodů jako třetí Opava, ztrátou 10ti bodů na první Polsko U16 a 5 bodů na druhý Frýdek. V nadstavbě je budou čekat těžké duely s týmy až z Jižní Moravy. Klukům držíme palce a přejeme jím hodně štěstí do další časti sezony.

Dorost MISTREM krajské soutěže

Ano po dlouhých sedmi letech opět dorost dokázal svoji soutěž vyhrát. Bilance 97:30 a 57 bodů mluví za vše. Zdrcujícím a strhujícím jarem nakonec předběhl

Read More »

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Read More »

HFLO MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Hokejová FUN LIGA v Orlové má svého prvního (nultého) ŠAMPIÓNA V noční atmosféře neděle 14.03.2022 se ukázalo, jak je na tom výkonnost a úroveň nově

Celý článek