Dorost se zúčastní bojů o postup

Frýdek-Místek vs. Dorost (4:5) 🥅🏒
Goly: Pail V., Klupa, Čuba, Matějka, Bednář
Ohlasy trenéra:
„Věděli jsme, že nás čeká důležité a hlavně náročné utkání, které trošku s předstihem určí, jestli bude sezóna úspěšná nebo ne. Až na posledních 5 minut kdy jsme si to trošku sami zdramatizovali a nechali Frýdek snížit ze stavu 5:2 na rozdíl jediné branky, tak jsme hráli výborně a soupeře k nějakým velkým šancím nepouštěli. Na klucích jde vidět že zápas od zápasu jde jejich výkon nahoru. Doufám, že to bude pokračovat i v nadstavbové části kde nás čekají těžké zápasy.“
 
Dorostenci díky skvělé práci v základní části postupují z čtvrtého místa do bojů o postup, kdy měli stejný počet bodů jako třetí Opava, ztrátou 10ti bodů na první Polsko U16 a 5 bodů na druhý Frýdek. V nadstavbě je budou čekat těžké duely s týmy až z Jižní Moravy. Klukům držíme palce a přejeme jím hodně štěstí do další časti sezony.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek