Turnaj HOBBY 3vs3 v ledním hokeji.

V neděli se konal další ze série hobby turnajů pro veřejnost Turnaj HOBBY 3vs3 v ledním hokeji.
Hokejového klaní se zúčastnilo rekordních devět týmu. První fáze turnaje se hrála ve dvou základních skupinách. Druhá fáze se nesla v duchu Play-off, ve kterém se ve vyřazovacích bojích rozhodlo o celkovém vítězi turnaje.
V boji o 3.místo se proti sobě utkaly celky Winter Legends vs. Ghosts kdy na konci byly úspěšnější Winter Legends a tak brali Bronz.
Ve finále se o medaili nejcennější porvaly celky Dynamo Havířov vs. HC Specnaz. Oba Týmy po základní fázi dominovali svým skupinám a byli tedy žhavými kandidáty na vítěze turnaje. Zlato nakonec putuje do Havířova, kdy po litém boji orlovští Specznaz padli. Vše bez úrazu a s úsměvem, takto proběhl další ze série turnajů HOBBY.
Zúčastněné týmy:
Vampires, Dream Team B, Štajfíři, Barani, Dream Team A, Ghosts, HC Specnaz, Dynamo Havířov, Winter Legends

Dorost MISTREM krajské soutěže

Ano po dlouhých sedmi letech opět dorost dokázal svoji soutěž vyhrát. Bilance 97:30 a 57 bodů mluví za vše. Zdrcujícím a strhujícím jarem nakonec předběhl

Read More »

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů