Víkendový Hokejový expres

HC Poruba x Msk

Mladší žáci: 22:4 góly: Slezák 2, Pustějovský 2

Starší žáci: 5:0
Starší žáci hráli 2 třetiny vyrovnané utkání, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku z velkých šancí, kterých bylo hodně a soupeř naopak trestal a zápas vyhrál.

Dorost:
Opava – MSK ORLOVÁ 3:5

Góly: Pail Vojtěch, Žídek, Pěronkevič, Štebel, Klimša

Asi nejlepší utkání, které jsme zatím odehráli. Moc dobře jsme věděli o co hrajeme a podle toho i zápas vypadal. Kluci byli od začátku soustředění, nevypustili žádný souboj a i když byl soupeř hodně kvalitní, tak jsme po většinu zápasu měli více ze hry. Dneska bych nechtěl chválit jednotlivce, ale vyzdvihl bych celý tým který bojoval jako jeden muž.

4.-5. Třída

Dneska naši čtvrťáci přivítali na svém ledě borce z Rožnova a Studénky a odehráli dva pěkné vyrovnané zápasy. Výsledky se u této kategorie nepočítají.

5 třída vs. Černí vlci 7:4. Dneska jsme odehráli asi nejlepší zápas od začátku sezony. Všichni hráči na ledě bojovali jeden za druhého a od začátku zápasu na nich byla vidět neskutečná chuť vyhrát.

Přípravka se zúčastnila premiérového turnaje v Novém Jičíně, kterého se účastnilo 5. Týmů. Naši svěřenci si poprvé mohli poměřit své sily a zažít zápasovou atmosféru. Turnaj si užili a těší se na další zápasy a turnaje.

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek