Víkendový Hokejový expres

HC Poruba x Msk

Mladší žáci: 22:4 góly: Slezák 2, Pustějovský 2

Starší žáci: 5:0
Starší žáci hráli 2 třetiny vyrovnané utkání, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku z velkých šancí, kterých bylo hodně a soupeř naopak trestal a zápas vyhrál.

Dorost:
Opava – MSK ORLOVÁ 3:5

Góly: Pail Vojtěch, Žídek, Pěronkevič, Štebel, Klimša

Asi nejlepší utkání, které jsme zatím odehráli. Moc dobře jsme věděli o co hrajeme a podle toho i zápas vypadal. Kluci byli od začátku soustředění, nevypustili žádný souboj a i když byl soupeř hodně kvalitní, tak jsme po většinu zápasu měli více ze hry. Dneska bych nechtěl chválit jednotlivce, ale vyzdvihl bych celý tým který bojoval jako jeden muž.

4.-5. Třída

Dneska naši čtvrťáci přivítali na svém ledě borce z Rožnova a Studénky a odehráli dva pěkné vyrovnané zápasy. Výsledky se u této kategorie nepočítají.

5 třída vs. Černí vlci 7:4. Dneska jsme odehráli asi nejlepší zápas od začátku sezony. Všichni hráči na ledě bojovali jeden za druhého a od začátku zápasu na nich byla vidět neskutečná chuť vyhrát.

Přípravka se zúčastnila premiérového turnaje v Novém Jičíně, kterého se účastnilo 5. Týmů. Naši svěřenci si poprvé mohli poměřit své sily a zažít zápasovou atmosféru. Turnaj si užili a těší se na další zápasy a turnaje.

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »