Proti Benešovu bohužel bez bodu!

V sobotu jsme přivítali na našem zimním stadionu silný celek z Horního Benešova, který je s 15 body na 5. místě tabulky. Bohužel naši mladí po velkém boji padli a stále čekají na první letošní body.

 Ohlas trenéra: Pro nás bohužel zápas, který zažíváme snad každé utkání, kdy jsme aktivnější, máme dobrý pohyb a spoustu šancí, které neproměníme. Benešov nás potrestal z každé pořádné šance. Klukům ale děkujem, protože opět ukázali sílu, bohužel ta zkušenost uhrát zápas tam prostě zatím chybí. Jiří Pavlát

Branky a nahrávky: 19. Piš (Vysloužil), 30. Piš (Pacoñ,Vysloužil), 33. Šinal (Pavlát), 37. Čempel (Přeček), 51. Čempel (Špacír) – 8. Vlašanek (Adamczyk P), 16. Polok (Mlýnek), 16. Vlašanek (Fraš), 34. Tichý (Mlýnek), 39. Vlašanek (Vrabel), 39. Mlýnek (Tichý), 54. Hlista (Vrabel)


MSK Orlová: Pawlas Filip(Křehlík Ivo)-Špacír Oliver-Jančar Břetislav-Moldřík Daniel-Pacoň Miroslav C-Vysloužil Pavel-Šustek Ondřej-Pytlík Petr-Pohl Přemysl-Přeček Aleš-Čempel Matěj-Šmatelka Vojtěch-Šinal Adam-Brabec Tobiáš-Kural Petr-Rusz Dominik-Irgl Patrik-Pavlát Jiří-Piš Daniel.


 

TJ Horní Benešov: Drnda Jan(Tengler Tomáš)-Hejhal Radek-Pělucha Jakub-Adamec Tomáš-Kret Vítězslav-Podzimný Tomáš-Vaněk Petr-Vrabel Martin-Polok Tomáš-Prokop Petr-Tůma Radek-Adamczyk Petr-Tichý Josef-Fraš Radovan C-Dusík Michael-Čermák Vít-Hlísta Jan-Kret Tomáš-Mlýnek Michal-Adamczyk Emil-Vlašánek Radek.

 

Dorost o víkendu neuspěl

MSK Dorost x HC Nový Jičín 1-5branky: KunčickýDnešní zápas ukázal vyzrálost hráčů soupeře, kteří, i když přijeli v 10 lidech, tak byli hokejové lepší a

Read More »

MSK JUNIORKA VS. SK PROSTĚJOV 3:6

Branky a nahrávky: Lerch (Štebel), Piš (Gajdušek, Menšík), Klupa (Gavroň)V patek odehráli naši junioři další mistrovské utkaní na domácím ledu proti týmu z Prostějova. První

Read More »

Dorost o víkendu neuspěl

MSK Dorost x HC Nový Jičín 1-5branky: KunčickýDnešní zápas ukázal vyzrálost hráčů soupeře, kteří, i když přijeli v 10 lidech, tak byli hokejové lepší a

Celý článek