Proti Benešovu bohužel bez bodu!

V sobotu jsme přivítali na našem zimním stadionu silný celek z Horního Benešova, který je s 15 body na 5. místě tabulky. Bohužel naši mladí po velkém boji padli a stále čekají na první letošní body.

 Ohlas trenéra: Pro nás bohužel zápas, který zažíváme snad každé utkání, kdy jsme aktivnější, máme dobrý pohyb a spoustu šancí, které neproměníme. Benešov nás potrestal z každé pořádné šance. Klukům ale děkujem, protože opět ukázali sílu, bohužel ta zkušenost uhrát zápas tam prostě zatím chybí. Jiří Pavlát

Branky a nahrávky: 19. Piš (Vysloužil), 30. Piš (Pacoñ,Vysloužil), 33. Šinal (Pavlát), 37. Čempel (Přeček), 51. Čempel (Špacír) – 8. Vlašanek (Adamczyk P), 16. Polok (Mlýnek), 16. Vlašanek (Fraš), 34. Tichý (Mlýnek), 39. Vlašanek (Vrabel), 39. Mlýnek (Tichý), 54. Hlista (Vrabel)


MSK Orlová: Pawlas Filip(Křehlík Ivo)-Špacír Oliver-Jančar Břetislav-Moldřík Daniel-Pacoň Miroslav C-Vysloužil Pavel-Šustek Ondřej-Pytlík Petr-Pohl Přemysl-Přeček Aleš-Čempel Matěj-Šmatelka Vojtěch-Šinal Adam-Brabec Tobiáš-Kural Petr-Rusz Dominik-Irgl Patrik-Pavlát Jiří-Piš Daniel.


 

TJ Horní Benešov: Drnda Jan(Tengler Tomáš)-Hejhal Radek-Pělucha Jakub-Adamec Tomáš-Kret Vítězslav-Podzimný Tomáš-Vaněk Petr-Vrabel Martin-Polok Tomáš-Prokop Petr-Tůma Radek-Adamczyk Petr-Tichý Josef-Fraš Radovan C-Dusík Michael-Čermák Vít-Hlísta Jan-Kret Tomáš-Mlýnek Michal-Adamczyk Emil-Vlašánek Radek.

 

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »