Proti Benešovu bohužel bez bodu!

V sobotu jsme přivítali na našem zimním stadionu silný celek z Horního Benešova, který je s 15 body na 5. místě tabulky. Bohužel naši mladí po velkém boji padli a stále čekají na první letošní body.

 Ohlas trenéra: Pro nás bohužel zápas, který zažíváme snad každé utkání, kdy jsme aktivnější, máme dobrý pohyb a spoustu šancí, které neproměníme. Benešov nás potrestal z každé pořádné šance. Klukům ale děkujem, protože opět ukázali sílu, bohužel ta zkušenost uhrát zápas tam prostě zatím chybí. Jiří Pavlát

Branky a nahrávky: 19. Piš (Vysloužil), 30. Piš (Pacoñ,Vysloužil), 33. Šinal (Pavlát), 37. Čempel (Přeček), 51. Čempel (Špacír) – 8. Vlašanek (Adamczyk P), 16. Polok (Mlýnek), 16. Vlašanek (Fraš), 34. Tichý (Mlýnek), 39. Vlašanek (Vrabel), 39. Mlýnek (Tichý), 54. Hlista (Vrabel)


MSK Orlová: Pawlas Filip(Křehlík Ivo)-Špacír Oliver-Jančar Břetislav-Moldřík Daniel-Pacoň Miroslav C-Vysloužil Pavel-Šustek Ondřej-Pytlík Petr-Pohl Přemysl-Přeček Aleš-Čempel Matěj-Šmatelka Vojtěch-Šinal Adam-Brabec Tobiáš-Kural Petr-Rusz Dominik-Irgl Patrik-Pavlát Jiří-Piš Daniel.


 

TJ Horní Benešov: Drnda Jan(Tengler Tomáš)-Hejhal Radek-Pělucha Jakub-Adamec Tomáš-Kret Vítězslav-Podzimný Tomáš-Vaněk Petr-Vrabel Martin-Polok Tomáš-Prokop Petr-Tůma Radek-Adamczyk Petr-Tichý Josef-Fraš Radovan C-Dusík Michael-Čermák Vít-Hlísta Jan-Kret Tomáš-Mlýnek Michal-Adamczyk Emil-Vlašánek Radek.

 

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek