🥅🏒Svátek v hokejovém podání

HC Frýdek-Místek vs 3-5. třída
Hokejisté 4. a 5. třídy odehráli další mistrovské zápasy tentokrát na ledě Frýdku Místku. Ve 4. třídě máme málo hráčů, proto je tým tvořen převážně z třeťáků, kteří se zápas od zápasů zlepšují a začínají se o rok starším klukům vyrovnávat z čehož máme velkou radost. 5 třída odehrála hezký zápas, ale přestřelku nakonec zvládli lépe kluci z Frýdku a vyhráli 10:6. Kluci i v 10 bojovali až do konce a za to jim musím poděkovat. Trenér Filip Štefanka
🥅Starší žáci vs. HC Vítkovice 2:2
Góly: Kunčický 2
Soupeř dnes dvě třetiny jasně dominoval a jen díky skvělému výkonu našeho brankáře Davida Turoně, jsme byli stále v zápase. Ve třetí třetině jsme dokázali vstřelit dvě rychlé branky a zápas nakonec remizovali. Klukům a holkám děkuji, že bojovali až do konce. Trenér David Turoň
🥅Dorost vs. HC Studénka 2:3
Góly: Bednář 2
Sehráli jsme smolné utkání, kdy jsme soupeře jasně přehráli. Ani si nepamatuji, kdy naposled jsem viděl tolik nastřelených tyček v jednom zápase (7). Klukům nemůžu upřít snahu, nic nevypustili, bohužel nehraje se na šance, ale na góly, kterých dal soupeř víc než my. Nezbývá nám nic jiného než tento zápas hodit za hlavu a jít dál. V pátek nás čeká další těžký zápas (Polska U16), do kterého půjdeme určitě s tím získat všechny 3 body. Trenér René Urbánek

Dorost MISTREM krajské soutěže

Ano po dlouhých sedmi letech opět dorost dokázal svoji soutěž vyhrát. Bilance 97:30 a 57 bodů mluví za vše. Zdrcujícím a strhujícím jarem nakonec předběhl

Read More »

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Read More »

HFLO MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Hokejová FUN LIGA v Orlové má svého prvního (nultého) ŠAMPIÓNA V noční atmosféře neděle 14.03.2022 se ukázalo, jak je na tom výkonnost a úroveň nově

Celý článek