MSK Orlová U21-N.Jičín B

🏒🥅MSK U21 vs. HK Nový Jičín B 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Včera jsme se utkali proti druhému týmu tabulky celku Nového Jičína B. Jako první zahrozil Piš ovšem brankář hostí byl pozorný a střelu z poza obránce chytil. Pak přišlo první vyloučení na straně domácích a bohužel přesilovku hosté využili, když se trefil Štěpjak 0:1.V 9. minutě hrála přesilovku i Orlová, která nedokázala oslabení hostů potrestat. Naopak ihned po návratu hráče z trestné lavice hosté udeřili podruhé a Andrýskovu střelou od modré si nešťastně srazil do vlastní sítě brankář Pavlas. Ve 14. minutě se řítil sám na brankáře Čempel, ale neúspěšně. Orlovský tým se usadil v pásmu hostů a na druhý pokus už byl Matěj Čempel úspěšný, kdy tečoval střelu za záda hostů, Orlová tak snižuje na 1:2. Do začátku druhé třetiny vstoupili lépe domácí, kdy opět uháněl sám na brankáře hostí Čempel, ovšem ani tentokrát se mu nepodařilo překonat brankáře. Pišova bomba z mezikruží taky nebyla úspěšná, a tak se šlo do kabin za stejného stavu jak po 1. třetině 1:2. Ve 43. minutě hostující hráč si vylámal zuby na Pavlasovi, ovšem ten samý hráč v 47. minutě využil chybu domácích a rozvlnil sít potřetí. Bohužel do konce zápasu si hosté svůj náskok zkušeně pohlídali. Dvě minuty před koncem potřetí v zápase uháněl v samostatném uniku na brankáře opět Čempel a bohužel ani napotřetí neproměnil. Jičín tak vyhrál 1:3.
Branky a nahrávky: 15. Čempel (Šmatelka, Jančar) – 5. Štěpjak (Zedník), 12. Andrýsek (Palacký), 47. Zedník (Poruba, Andrýsek)

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek