Víkendový Hokejový expres

Dorost vs. HC Český Těšín 4:3

Góly: 3 Klupa, Kotala
„Byl to spíše ubojovaný výsledek. Zápas měl celkem tempo, ale také řadu nepřesností, kluci to musí zjednodušit a hrát více týmově, protože zbytečně taháme puky každý sám a nesmyslně pak propadáme a dostáváme se pod tlak. Musíme vyzdvihnout výkon brankáře Turoně, protože ten nás dneska držel celý zápas.“
🥅Mladší žáci vs. AZ Havířov 6:1
Branky a nahrávky: 1. Hašek, 4. Hrčka (Hašek), 6. Křemen, 15. Slezák, 29. Pustějovský (Hašek), 52. Niesyt (Křemen)
Chtěl bych klukům poděkovat za týmový výkon, který dnes předvedli a zaslouženě vyhráli. Trenér David Turoň
🥅Starší žáci vs. AZ Havířov 3:1
Branky a nahrávky: 9. Kunčický (Kopřivová), 44. Janík (Štebel), 60. Štebel
Děkuji klukům a holkám, že se po sobotním výprasku v Třinci zvedli a dokázali porazit Havířov, nebylo to vůbec lehké utkání a jsem rád, že jsme ho zvládli. David Turoň
🥅

V neděli byl velký den i pro naše nejmenší hokejisty, kteří téměř po roce vyrazili na mistrovský zápas a to do Krnova, kde hráli s domácím klubem a Frýdkem. U dětí se výsledek nepočítá, ale i přes to bylo vidět spousta hezkých šancí a gólu a dětí si užili hezké dopoledne na ledě. Jiří Pavlát

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »