MSK U21 v přípravě na náročnou sezónu s předstihem

Uplynulý víkend se nesl opět v duchu náročné přípravy hokejistů, a to konkrétně našemu novému týmu U21, který jak už dobře víte bude letos hrát krajskou ligu mužů. Trenéři rozhodli o nutnosti pilné připravy i během července, kdy obvykle mají hokejové jednotky volno. Pár slov k probíhajícímu víkendu a co bude tým U21 čekat nám řekli trenéři Jiří Pavlát a Filip Stefanka :

„Chtěli jsme klukům zpestřit přípravu na ledě, takže jsme vymysleli takové malé víkendové soustředění před volnem, které kluci dostanou. Hráči tento víkend trénují sobotu i neděli 2x na ledě a 2x na suchu, mají společné stravování a prakticky celé dny jsou spolu, takže tmelíme kabinu. Jsme rádi, že prakticky od začátku června, až na pár vyjímek, trénujeme ve velkém počtu a i tento víkend nás je hodně – 24 hráčů + 2 brankáři. Po náročném víkendu nás čekají ještě dva týdny náročných tréninků, ale už jen třikrát v týdnu. Následně klukům dáme deset dní volno a začneme finální fázi přípravy do nové sezóny včetně přípravných utkání. Tešit se orlovský divák může již na tři domluvené přípraváky, a to každou středu od 18 hod. Jistě přidáme i nějaký víkendový zápas, abychom vytížili celý 30ti členný kádr. Od začátku Srpna začneme naším fanouškům představovat jednotlivé hráče, kteří budou v sezoně za náš tým nastupovat, aby věděli na koho se v našem týmu mohou těšit. Jakmile to bude možné zveřejníme i přehlednou tabulku přípravných a mistrovských zápasu.“

Dorost o víkendu neuspěl

MSK Dorost x HC Nový Jičín 1-5branky: KunčickýDnešní zápas ukázal vyzrálost hráčů soupeře, kteří, i když přijeli v 10 lidech, tak byli hokejové lepší a

Read More »

MSK JUNIORKA VS. SK PROSTĚJOV 3:6

Branky a nahrávky: Lerch (Štebel), Piš (Gajdušek, Menšík), Klupa (Gavroň)V patek odehráli naši junioři další mistrovské utkaní na domácím ledu proti týmu z Prostějova. První

Read More »

Dorost o víkendu neuspěl

MSK Dorost x HC Nový Jičín 1-5branky: KunčickýDnešní zápas ukázal vyzrálost hráčů soupeře, kteří, i když přijeli v 10 lidech, tak byli hokejové lepší a

Celý článek