MSK U21 v přípravě na náročnou sezónu s předstihem

Uplynulý víkend se nesl opět v duchu náročné přípravy hokejistů, a to konkrétně našemu novému týmu U21, který jak už dobře víte bude letos hrát krajskou ligu mužů. Trenéři rozhodli o nutnosti pilné připravy i během července, kdy obvykle mají hokejové jednotky volno. Pár slov k probíhajícímu víkendu a co bude tým U21 čekat nám řekli trenéři Jiří Pavlát a Filip Stefanka :

„Chtěli jsme klukům zpestřit přípravu na ledě, takže jsme vymysleli takové malé víkendové soustředění před volnem, které kluci dostanou. Hráči tento víkend trénují sobotu i neděli 2x na ledě a 2x na suchu, mají společné stravování a prakticky celé dny jsou spolu, takže tmelíme kabinu. Jsme rádi, že prakticky od začátku června, až na pár vyjímek, trénujeme ve velkém počtu a i tento víkend nás je hodně – 24 hráčů + 2 brankáři. Po náročném víkendu nás čekají ještě dva týdny náročných tréninků, ale už jen třikrát v týdnu. Následně klukům dáme deset dní volno a začneme finální fázi přípravy do nové sezóny včetně přípravných utkání. Tešit se orlovský divák může již na tři domluvené přípraváky, a to každou středu od 18 hod. Jistě přidáme i nějaký víkendový zápas, abychom vytížili celý 30ti členný kádr. Od začátku Srpna začneme naším fanouškům představovat jednotlivé hráče, kteří budou v sezoně za náš tým nastupovat, aby věděli na koho se v našem týmu mohou těšit. Jakmile to bude možné zveřejníme i přehlednou tabulku přípravných a mistrovských zápasu.“

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »