MSK U21 v přípravě na náročnou sezónu s předstihem

Uplynulý víkend se nesl opět v duchu náročné přípravy hokejistů, a to konkrétně našemu novému týmu U21, který jak už dobře víte bude letos hrát krajskou ligu mužů. Trenéři rozhodli o nutnosti pilné připravy i během července, kdy obvykle mají hokejové jednotky volno. Pár slov k probíhajícímu víkendu a co bude tým U21 čekat nám řekli trenéři Jiří Pavlát a Filip Stefanka :

„Chtěli jsme klukům zpestřit přípravu na ledě, takže jsme vymysleli takové malé víkendové soustředění před volnem, které kluci dostanou. Hráči tento víkend trénují sobotu i neděli 2x na ledě a 2x na suchu, mají společné stravování a prakticky celé dny jsou spolu, takže tmelíme kabinu. Jsme rádi, že prakticky od začátku června, až na pár vyjímek, trénujeme ve velkém počtu a i tento víkend nás je hodně – 24 hráčů + 2 brankáři. Po náročném víkendu nás čekají ještě dva týdny náročných tréninků, ale už jen třikrát v týdnu. Následně klukům dáme deset dní volno a začneme finální fázi přípravy do nové sezóny včetně přípravných utkání. Tešit se orlovský divák může již na tři domluvené přípraváky, a to každou středu od 18 hod. Jistě přidáme i nějaký víkendový zápas, abychom vytížili celý 30ti členný kádr. Od začátku Srpna začneme naším fanouškům představovat jednotlivé hráče, kteří budou v sezoně za náš tým nastupovat, aby věděli na koho se v našem týmu mohou těšit. Jakmile to bude možné zveřejníme i přehlednou tabulku přípravných a mistrovských zápasu.“

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

HFLO má svého vítěze

V neděli 25.2. se na našem zimním stadionu uskutečnilo finále hokejové ligy HFLO. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a přinesl spousty pěkných zápasů. Jinak tomu

Celý článek