Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:
“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu a v některých fázích jsme na to neuměli reagovat, navíc přicházely individuální chyby, které ovlivnil průběh zápasu. Chválím hráčky za přístup na trénincích, učíme se přihrávkové a herní cvičení a další důležité aspekty pro rozvoj hráček. A říkáme si, že vrcholem by měl být zápas a přenést tyto tréninkové návyky do něj. Je to pro nás velká překážka a zároveň výzva na tom zapracovat.
V pondělí máme výklus, bago a čeká nás rozbor zapasu, kde si musíme také vyjasnit co je disciplína, životospráva atd. Musíme si vzít z tohoto utkání jak špatné tak dobré věci, abychom se posunuli. Další utkání hrajeme 1.5. v Havířově.”

Střelkyně: 2xNěmečková, Cichoňová, Kvasnicová

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek