Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.
——————————————–
Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály o sedm branek. Na celkovém výkonu se podepsala i absence hraček v hostujícím týmu a také žalostná koncovka. Navíc domácí tým využíval obrovské chyby v obraně a co nepochytala mladá orlovská brankářka, bohužel skončilo v bráně. Nyní, čeká dívčí tým náročný týden, kdy po nedělním utkání, přivítají velmi kvalitní tým Třinec (černá) a v sobotu jednoho z favoritů na celkové vítězství v soutěži Gascontrol Havířov.
,,Dneska nám nešlo vůbec nic a holky, jsem místy nepoznával. Těsně před utkáním, jsme museli reagovat na nečekanou absenci hraček v obraně a narychlo, jsme sestavu překopávali. Bohužel, jsme neměli ani čas, nějak doplnit kádr a holky samotné se s tím praly celý zápas. Hrajeme soutěž 7+1 a pravidelně chceme, střídat dvě sedmičky tak, aby si zahrály všechny. V žákovských dívčích týmech, jsou obrovské výkonnostní rozdíly a soupeři, mnohdy staví sedmičku nejlepších, protože hrají na výsledky a střídají velmi sporadicky, nebo až je výsledek jednoznačný. U nás, stavíme všechny nominované a pravidelně. Možná, by to v mnoha našich zápasech, nemuselo dopadat, tak výsledkově jednoznačně, pokud bychom to stavěli, jako mnozí soupeři, nebo kdybychom si pomáhali juniorkami, které mají ještě žákovský věk. Jdeme, ale jinou cestou a chceme dávat šanci, co největšímu počtu hraček.”

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek