Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám dělaly problémy pomalé a nepřesné přihrávky. Soupeř otevřel skóre, kdy nám do brány propadl míč po standartce. Nám se do poločasu podařilo vyrovnat po rohovém kopu, kdy hlavou pěkně zavěsil Kuba Macháček. Dobrá měla ve předu šikovné útočníky a většinu zápasu hrála dlouhé nakopávané míče. Druhý poločas se odehrával stejně jak první. Naši byli více na držení míče a soupeř spoléhal na brejkové akce. V druhé půli se nám i soupeři podařilo jednou skórovat a tak utkání skončilo remízou 2:2. Za nás se trefil Dominik Vrobel.
Sestava: Čertík Danek, Koch Vašek, Macháček Jakub, Strýček Danek, Bill Adam, Drha Honza, Vrobel Dominik, Lojek Dominik, Sendžo Patrik, Matušík Aleš, Ševčík Max, Jaroš Denis

Trenéři: Stankuš, Pytlík 

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek