Soustředění mladší přípravky

Hodnotil trenér Jiří Staněk takto:
“O víkendu vyjela mladší přípravka na své první soustředění na TZ Krásná.
Plán byl, že první den jak přijedeme v podvečer se kluci vybalí, po té si dáme nějaké stolní hry a půjde se spát, ale neeee. Jakmile se kluci ubytovali , tak okamžitě brali míče a šli si kopat, což nám udělalo velkou radost. Na sobotu jsme jim připravili skvělý program, po snídaní byla první tréninková jednotka, která byla zaměřena na fyzičku a sílu, po svačině následovalo první kolo Ligy Mistrů kde hrálo 5 týmů po 3 hráčích. Po obědě jsme šli na 11km výlet aby nám vytrávilo. Po svačině jsme si dali 3. tréninkovou jednotku a po té volná zábava. V neděli jsme si již před snídali zaběhli 2,5km aby jim chutnala snídaně. Po snídani jsme se dali do tréninkové jednotky kde kluci pilovali přihrávky.
A je to tady 2. rozhodující kolo Ligy Mistrů, kluci vběhli na hřiště a rvali se o každý míč. Bojovnost byla neskutečná 
No a po obědě si přijeli rodiče pro své fotbalisty a zúčastnili se vyhlášení výsledků Ligy Mistrů. Za mohutného potlesku jsme dětem poděkovali za výkon rozdali diplomy, medaile a certifikát o účasti na soustředění.
Závěrem bych chtěl poděkovat dvou maminkám a to Janě Střížové a Petře Dvořákové za skvělé jídlo a starost o děti.
Také děkuji celému trenérskému týmu, byly skvěle připravení a rozdávali radost.
Soustředění bylo prostě skvělé, úžasné a těšíme se na další “

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek