Mladší žáci šesti brankami přehráli Fryčovice

Mladší žáci v neděli odehráli utkání na hřišti v Palkovicích, kde hrají domácí zápasy Fryčovice. Od začátku zápasu jsme opět kombinačně soupeře přehrávali. Bohužel koncovka a hlavně finální přihrávky se nám moc nedařily. V 6. minutě se nám povedlo otevřít skóre, kdy se krásně hlavou trefil Honza Drha. Do poločasu přidali gól ještě Domi Lojek a Paťa Sendžo. V druhém poločasu jsme opět přitlačili soupeře na jeho půlce a dobývali jsme domácí branku. Fryčovice spoléhali na rychlé brejky, které ale většinou zastavila naše obrana. V druhé půli přidali góly Vašek Koch, Adam Pilař a krásně přímo z rohu se trefil Paťa Sendžo.
Sestava: Čertík Daniel, Koch Vašek, Macháček Jakub, Matušík Aleš, Stošek Max, Lojek Dominik, Drha Honza, Sendžo Patrik, Ševčík Max, Široký Dominik, Stohel Tonda, Pilař Adam a Mistrik Honza
Trenéři: Stankuš, Pytlík

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek