Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na trávě. Přechod z umělé na přírodní trávu, hráčky zvládly dobře. 1. poločas byl vyrovnaný z obou stran kombinační. Byli pěkné akce zakončené góly, ale i individuální chyby, které obě mužstva uměla zužitkovat. 2. poločas jsme nastoupili laxně a dostávali jsme se pod obrovský tlak. Chyběla nám mezihra a ztráceli jsme jednoduché míče. Hráčky chválím za bojovnost, obě mužstva si sáhla na dno svých sil.
Zápasu by slušela remíza. Konečný výsledek 3:4.” sdělil trenér Široký.
Střelkyně: 2x Kvasnicová, Cichoňová, Tomášková
Sestava: Žemličková, Hořčicová, Němečková, Matušková, Cichoňová, Tomášková, Geršlová, Capinska, Ševčíková, Konečná, Pavlátová, Štablová, Kortová , Kvasnicová

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek