Nejmenší dívky hostily doma turnaj v halové kopané

Nedělní dopoledne obsadily nejmenší fotbalistky víceúčelovou halu Gymnázia a OA v rámci turnaje malých fotbalových nadějí. Ve velmi osekané sestavě (velká nemocnost) nastoupily domácí holky do turnaje ve dvou týmech. Pro některé hračky to bylo vůbec první představení na palubovce proti jiným týmům, kdy některé dokonce zkoušejí hrát fotbal teprve od podzimu minulého roku.
Ve velké konkurenci padalo opravdu spoustu krásných gólů a hračky představovaly vynikající fotbalové akce. Nicméně v 20ti kolovém maratonu utkání nakonec dopadlo vše bez velkých zranění a především se závěrečným úsměvem na tvářích hraček. Pro domácí byla odměnou také vyhlášení nejlepší brankářky turnaje Mii Wozniakové.
Jarní část ligy se neúprosně blíží a holky se dostávají do finální kondice zimní přípravy a fanoušci se mohou jistě těšit na kvalitní výkony svých hraček.
🏆 FC Hlučín zelená
🥈FK Třinec
🥉FC Hlučín žlutá
🏅 MSK Orlová modrá
🏅 MSK Orlová červená
Trenérky: Palová, Ježíšková

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek