Přípravné utkání žákyň

MSK-Třinec B 7:1 (5:1)
Branky: Bartoková 3, K.Kichnerová 2, Žudelíková, Plaskurová.
Hodnotí trenér Zábranský: “Holky si to dnes s Třincem rozdaly pod světly. Výsledek je sice hezký, ale důležitý je vždy, herní projev. Takže i kdyby, dneska holky prohrály, tak bych je pochválil. Měli jsme na lavičce 17 hráček a dali jsme šanci všem. Navíc roste konkurence v týmu, což je jen dobře. Pokud narazíme na hratelného soupeře, holky si i více věří, více si dovolí a vytvoří si převahu a šance. Byl už vidět určitý progres, holky si více na hřišti vyhověly a spousta akcí už měla oči a hlavu i patu.”

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek