MSK poráží Francouze

V úterý se na našem zimním stadionu odehrály dva mezinárodní zápasy. První na programu dne byl zápas ml. žáků, následovaný zápasem st. žáků. Obě naše kategorie si tak mohly porovnat síly s Francouzským týmem HC Epinal Wild Cats, kteří Českou republiku mají jako své středisko pro evropské soustředění a Orlová se tak může pyšnit jejich návštěvou, kdy francouzský celek sehrál utkání mimo jiné se Slavií a Kladnem. Pro kluky a holky našeho klubu to byla skvělá zkušenost a mohli vidět jak na tom jsou hráči v jejich věkové kategorii v zahraničí.
🏒Ml. žáci VS. Epinal Wild Cats 11:6
🥅Branky: Dvořáček 5x, Tomica, Pchalek 2x, Tošenovský, Hůlka, Král
🏒St. žáci VS. Epinal Wild Cats 21:0
🥅Branky: Bílek 8x, Štibrocha 3x, Hašek 4x, Pavlech 4x, Šmuk, Ptáček,

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek