Juniorky na mezinárodním turnaji

V neděli 10.12. na druhý advent jsme odehráli sálový turnaj v Havířově. Zúčastnilo se sedm týmů – Gascontrol 1, MSK Orlová, Gascontrol 2, Fortuna Dresden 1, Ružomberok, Fortuna Dresden 2 a Dresden Löbtau. Hrál se systém každý s každým. Turnaj nabídnul spoustu krásných fotbalových akcí zakončenými góly, emocí, fair- play.
Hodnocení mých hráček, naše vystupování na turnaji bylo disciplinované jak na hřišti i mimo hrací plochu. Holky hrály kombinačně celý turnaj, nebály se hrát, v některých utkáních nás zradila koncovka. Jsem neskutečně na hráčky pyšný a chválím za předvedený výkon. Všichni jsme si turnaj užili i za podpory našich fanoušků – rodičů. Sálový fotbal je zpestření sezóny, naší prioritou je velký fotbal. Zakončili jsme tuhle sezónu důstojně, hráčky mi potvrdily a ukázaly srdce, progres a máme stále na čem pracovat. Teď nás čeká odpočinek, vánoční pohoda.
Trenér Miloš Široký
1. Dresden 1
2. Havířov 1
3. Ružomberok
4. Havířov 2
5. MSK Orlová
6. Dresden 2
7. Löbtau

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek