Licencování trenérů poprvé v Orlové

Náročný školící víkend absolvovalo 30 uchazečů o licenci trenéra FAČR C, a to historicky poprvé v Orlové. V rámci činnosti MSK Orlová se snažíme, aby v našich řadách byli pouze kvalitní a zapálení trenéři, kteří své zkušenosti předávají svěřeným dětem. A proto jsme velice rádi, že dnes Vám můžeme přestavit hned 10 nových trenérů oddílu fotbalu, kteří již svou trenérskou činnost vykonávali na bázi základní licence, ale ode dneška se vrhnou do tréninkových hodin s „cejchem“ trenéra FAČR. Děkujeme okresnímu svazu, za možnost realizace licencování v našem skvělém sportovním areálu, pro tak početný tým Orlové, kde si velmi vážíme každého nadšeného trenéra, který dále pak rozvíjí naše malé sportovce.
Noví licencovaní trenéři FAČR v MSK Orlová:
Ježíšková Simona
Konečná Renáta
Palová Michaela
Jež Pavel
Klupa Roman
Mikuš Pavel
Motloch Jakub
Navrátil Jan
Stříž Radim
Šeda Michal
GRATULUJEME

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek