Poslední představení doma a se třemi body

Mladší žáci v posledním podzimním utkání doma přivítali kluky z Kopřivnice. Celý zápas jsme Kopřivnici přehrávali, bohužel v koncovce se trápime. V první půli jsme zase trefovali jen týče a tak to bylo po poločase 0:0. V druhé půli nám soupeř po nedorozuměni v obraně vstřelil branku. Naši pak soupeře přitlačili před vlastní bránu a konečně už nám tam i začali padat góly. V druhé půli se trefili Němec 2, Sendžo a Koch po jednom a tak jsme slavili výhru 4:1.

Sestava: Čertík Danek, Koch Vašek, Strýček Danek, Matušík Aleš, Stošek Max, Drha Honza, Sendžo Patrik, Nemec Karol, Macháček Jakub

Trenéři: Stankuš, Pytlík

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek