Nejmenší fotbalistky ukončily podzim hezkým výkonem

Dnes 5.11. odehrály dívky-starší přípravka svůj poslední letošní mistrovský zápas na půdě Třince. Zápas byl v 1.poločase velmi vyrovnaný a poločas skončil 2:2. Konečné skóre se zastavilo na 8:3. Hatrrickem se blýskla naše Natálka Marcaliková. Holky v tomto zápase ukázaly neskutečnou bojovnost a dravost. I ty nejmenší holky se snažily vyrovnat ostatním. Nakonec si oba týmy daly penaltový rozstřel a obě mužstva odcházely ze zápasu s úsměvem.Holky bych chtěla za tento zápas moc pochválit, zároveň děkuji i rodičům, za podporu a dopravu holek na zápas.Trénerky: Palová, Ježíšková

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek