Žákyně MSK, poprvé ochutnaly radost z vítězství, po kolektivním výkonu celého týmu

FK Frýdek-Místek – MSK Orlová 2:4(1:1)

Branky. Nelča Křístková 2,Terka Nitchová,Julie Cichoňová .
,,Dneska bych holky pochválil i kdyby to nevyšlo. Ten konečný výsledek je jedna věc, ale viděl jsem tu obrovskou bojovnost všech, veliké srdíčko, které holky do toho dávaly a hlavně kolektiv, kdy celý tým nechal na hřišti úplně vše. Narazili jsme na soupeře, který je ročníkově starší a o to je náš výkon cennější. Najednou jsme na vše měli více času. Holky místo vodění míče hledaly spoluhráčky, přebíhaly si, nabízely se a hlavně konečně plnily obranné úkoly, snažily se hrát více po stranách a minimalizovaly nevynucené chyby. Bylo jich od začátku plné hřiště, více se tlačily před soupeřovu bránu a konečně přišly i vstřelené branky….Za tento výkon si vítězství plně zasloužily. Trochu jsem tušil, že pokud soupeř moc své nejlepší hráčky nestřídá, může mu dojít a závěr, byl v naší režii. Celý zápas jsem střídal dvě sedmičky, a to dělá málokterý trenér v této soutěži. Nemáme individuality, mám jeden tým a je třeba dávat šanci všem. Všem svým hráčkám, včetně mladičké brankářky Nikol, která ještě chytá za přípravku, děkuji. Také musím ocenit, návrat Kiki Kichnerové, po vleklém zranění, která týmu hodně pomohla a už se těším i na návrat dalších zraněných hraček, Maki a Domči … Jdeme, ale dál. Jsme při zemi a jdeme do každého zápasu s obrovskou pokorou… Víme , jak silní soupeři v soutěži jsou a jeden z největších favoritů nás čeká v sobotu. Každopádně, nás každá branka v síti soupeře a každý těžký zápas, obrovsky posunuje a motivuje. Poděkování rodičům za super spolupráci a za dopravu dětí. Také za super kulisu v utkání a holky se to všem snažily vrátit svým výkonem na hřišti. Myslím, že se jim to podařilo.“ Sdělil trenér Zábranský

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek