Juniorky remizovaly s Hlubinou

Trenér Široký komentuje: „V sobotu 21.10. jsme přivítali tým z Hlubiny. Při krásném podzimním počasí nám hráčky nabídly atraktivní fotbal. Na holky jsem hrdý, předváděly kombinační hru, prvky z „máneže“, organizační, disciplinovaný výkon. Včas dostupovaly hráčky, tím je dostávaly pod tlak a vytvářely jsme si spoustu šancí. Jen za 1.poločas jsem čtyřikrát trefili brankovou konstrukci. K dokonalému výkonu nás zradila koncovka. Přišel faul na naší polovině, z přímého kopu, střela do středu brány a bohužel gól, toto si naše brankářka musí pohlídat. Místo toho, abychom vedli 5:0, tak prohráváme laciným gólem. Do poločasu jsme snížili a do kabin jsme šli smírně. II. poločas se hrál ve stejném duchu, byli jsme fotbalovější, kompaktnější. Celý zápas jsem prostřídával holky, aby si odpočinuly a na hřišti tak mohla přijít nová síla, abychom neztratili na tempu. Musím vyzdvihnout fotbalovou akci, zakončena gólem. Čerstvá síla “Válec” si seběhla po autovém vhazování na naší půlce, uvolnila se přes dvě hráčky a přesnou přihrávkou do ulice našla Borsu, ta svým pohybem a dotykem obehrála golmanku a do prázdné branky uklidila míč. Pohledná akce v rychlosti. Po chvilce jsme dostali stejný gól z první půle jak přes kopírák. Od té doby se hrál vyrovnaný fotbal. Konečný výsledek 3:3. Na hračkách bylo vidět zklamání. Na výsledek nehledím, ale tak si představuji naši hru. Prioritou je připravit hráčky, ať zvládnou případnou soutěže žen v budoucnu. Čeká nás dlouhá cesta, tvrdá práce, ale zároveň spoustu fotbalových zážitků.“

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek