Trenéři MSK Orlová nově jako trenéři okresní repre!

Naší prioritou je mít ty nejkvalitnější trenéry pro naše sportovce, tak aby tréninky a rozvoj dětí probíhal po co nejlepší trase. O tom, že máme kvalitu na své straně svědčí i vyhlédnutí našich trenérů pro reprezentace FAČR.
Ondřej Hanzel, Grassroots OFS Karviná:
“OFS Karviná by chtěl poděkovat MSK Orlová za poskytnutí hřiště k dnešnímu tréninku výběru dívek. O perfektně připravený trénink se postarali také trenéři Orlové, kteří povedou zmiňovaný tým dívek v meziokresních turnajích a k tomu jim bude jako podpůrný tým pomáhat Komise mládeže OFS Karviná, která se taky těší na spolupráci. Turnaj se uskuteční už příští úterý a nyní začnou pravidelné tréninky výběru dívek v měsíčních intervalech.”
Děkujeme trenérům M. Širokému, R. Zábranskému a jejich asistentům T. Věčorkovi a M. Macháčkovi.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek