Brušperk přišel poprvé o body

Ve čtvrtek 28.09. jsme přivítali v mistrovském utkání tým z Brušperku, který nás o víkendu porazil na své vlastní půdě. Čekala nás výzva. Tréninky mi holky odjezdily a namotivovaly se na zápas. Konečně jsem poznával mančaft, porážka z minulého utkání nebyla znát. Měli jsme chuť hrát, všech 7 hráček v poli doplňovali útočnou fázi, byli jsme na hřišti dominantnější, Brušperk byl pod tlakem. První poločas jsme šli do kabin nerozhodně 2:2. V druhé polovině do 10. minuty hosté převzali iniciativu a vlétali do nás. Byli jsme bez pohybu, došlo ke střídání, srovnali jsme a za vynikající podpory fanoušků jsme šli za otočením výsledku. Hrál se fotbal nahoru dolů, spousta soubojů, ale nakonec jsme remizovali 4:4. Některé hráčky toho mají dost, hrajeme anglický týden, jsem rád, že mám široký kádr a dám příležitost hračkám, které nemají v nohách tolik odehraných minut.
V sobotu přivítáme tým z Hlučína, výkop v 9hodin. Přijďte podpořit naše fotbalistky.
Trenér: Široký