Brušperk přišel poprvé o body

Ve čtvrtek 28.09. jsme přivítali v mistrovském utkání tým z Brušperku, který nás o víkendu porazil na své vlastní půdě. Čekala nás výzva. Tréninky mi holky odjezdily a namotivovaly se na zápas. Konečně jsem poznával mančaft, porážka z minulého utkání nebyla znát. Měli jsme chuť hrát, všech 7 hráček v poli doplňovali útočnou fázi, byli jsme na hřišti dominantnější, Brušperk byl pod tlakem. První poločas jsme šli do kabin nerozhodně 2:2. V druhé polovině do 10. minuty hosté převzali iniciativu a vlétali do nás. Byli jsme bez pohybu, došlo ke střídání, srovnali jsme a za vynikající podpory fanoušků jsme šli za otočením výsledku. Hrál se fotbal nahoru dolů, spousta soubojů, ale nakonec jsme remizovali 4:4. Některé hráčky toho mají dost, hrajeme anglický týden, jsem rád, že mám široký kádr a dám příležitost hračkám, které nemají v nohách tolik odehraných minut.
V sobotu přivítáme tým z Hlučína, výkop v 9hodin. Přijďte podpořit naše fotbalistky.
Trenér: Široký

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek