Brušperk hraje jinou ligu

Dnešní sváteční den okořenil také duel našich nejmladších fotbalistek, které nastoupily proti výrazně zkušenějšímu týmu z Brušperku. Jako domácí musíme přiznat, že proti soupeři jsme neměli šanci na kvalitní výsledek, jelikož nejen herně ale především výškově převyšoval náš mladičký tým. I když naše holky nastoupily ve většině případů s o hlavu větším soupeřem, nijak se naše červené střely nezalekly a snažily se bojovností vykopat jakoukoli šanci na gól. Ten sice do soupeřovy branky nepřišel, ale naše fotbalistky zaslouží velkou pochvalu za urputnost v každém souboji na hřišti. Věřím, že tohle nasazení je skvělá ukázka, že nám v Orlové roste velice kvalitní fotbalový základ dívčího fotbalu. Konečný výsledek 0:33 je sice nemilý z pohledu statistik, na druhou stranu se naše 5-6 leté holky porvaly s Brušperkem co mohly. Děkujeme rodičům za podporu při utkání.
Trenér: Palová

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek