Mladším žákům chybělo trocha fotbalového štěstí

Mladší žáci ve středu 30.8. odehráli mistrovské utkání v Jablunkově. První poločas jsme odehráli dobře a dostali se do vedení díky Matymu Kovačovi. Domácím se podařilo ještě ke konci poločasu vyrovnat. Druhý poločas už měli víc že hry domácí a tak jsme nakonec byli rádi za remízu 1:1.
Sestava: Nemec Karol, Koch Vašek, Strýček Danek, Matušík Aleš, Stošek Max, Drha Honza, Sendžo Patrik, Lorenc Vojta, Ševčík Max, Kováč Matyáš, Vrobel Dominik

V neděli 5.8. jsme doma přivítali kluky z Těrlicka. Naši kluci na soupeře vlítli a zatlačili ho na jeho polovině. K naší pěkně hře bohužel chyběly jen góly. A tak jak naší kluci šance nedali, soupeř našimi hrubkami nepohrdl a hned 3x skóroval. Nám se aspoň do poločasu podařilo snížit na 1:3. Druhý poločas byl opět jen na jednu branku. Soupeř hrozil jen z brejku. Ve 41. minutě vstřelil gól Paťa Sendžo a už se zdálo, že soupeře máme na lopatě. Bohužel ihned po zbytečně chybě nám vstřelil soupeř gól. Nám už se jen podařilo snížit v poslední minutě díky Honzovi Drhovi na konečných 3:4.
Sestava: Nemec Karol, Koch Vašek, Strýček Danek, Matušík Aleš, Stošek Max, Drha Honza, Sendžo Patrik, Lorenc Vojta, Ševčík Max, Baiger Jakub, Vrobel Dominik

Trenéři: Stankuš, Pytlík 

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek