Mladší přípravka Bílí sehrála skvělé utkání proti MFK Karviná A

MSK Orlová Bílí : MFK Karviná A 6:10 ( 4:4)
Góly: Damián Gvozdek 1, Matyáš Žyla 1, Oliver Pecha 1, Adrian Jež 3.
Sestava: Damián Gvozdek, Robin Stříž, Vít Stohel, Šimon Trazskalík, Matyáš Žyla, Oliver Pecha, Dominik Brenkus, Jáchym Rusoň, Adrian Jež, Adam Boček.
I když jsme nastoupili proti zkušenějším borcům, tak jsme po celý zápas hráli vyrovnanou partii a mnohokrát jsme Karvinou přehrávali. Na každé straně bylo vidět mnoho nádherných akcí. Bohužel konec se naším klukům vůbec nevyvedl, dostáli jsme 4 rychlé góly a bylo hotovo. I přes prohru jsme se s trenérským týmem shodli, že kluci odehráli skvělý zápas a za to jim patřil potlesk od fanoušků, který byl opět mocný

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek