Juniorky v prvním kole předvedly skvělý výkon

Hlubina vs. MSK 3:8 (3:2)

Trenér nám Široký sdělil své dojmy:
„Hráčky byly natěšené, ale i zároveň nervózní z 1. kola. V 6. minutě Hlubina kopala penaltu, kterou proměnili a v 10. minutě po krásné akci zvýšili na 2:0. Byla to studená sprcha, ale naše hráčky si postupně vytvářely šance. Holky se nemohly vyrovnat s krátkým hřištěm na umělé trávě. Ve 20. minutě jsme konečně snížili (Bosiczká). Brušperk po chvíli z brejku zvýšil náskok. V 36. minutě Válková přeskočila hráčku, vypíchla míč a z 18ti metrů vystřelila a uklidila míč do domácí branky. Do kabin jsme šli s výsledkem 3:2. V kabině jsme si řekli pokyny, hrát na tomto povrchu na dva tři doteky, hrát zodpovědně a následně jsme soupeře přejeli fyzicky i herně, padaly krásné góly. Za otočení výsledku chválím, konečný výsledek 3:8. Bylo tam spoustu chyb, na kterých musíme zapracovat.“