Juniorky v prvním kole předvedly skvělý výkon

Hlubina vs. MSK 3:8 (3:2)

Trenér nám Široký sdělil své dojmy:
„Hráčky byly natěšené, ale i zároveň nervózní z 1. kola. V 6. minutě Hlubina kopala penaltu, kterou proměnili a v 10. minutě po krásné akci zvýšili na 2:0. Byla to studená sprcha, ale naše hráčky si postupně vytvářely šance. Holky se nemohly vyrovnat s krátkým hřištěm na umělé trávě. Ve 20. minutě jsme konečně snížili (Bosiczká). Brušperk po chvíli z brejku zvýšil náskok. V 36. minutě Válková přeskočila hráčku, vypíchla míč a z 18ti metrů vystřelila a uklidila míč do domácí branky. Do kabin jsme šli s výsledkem 3:2. V kabině jsme si řekli pokyny, hrát na tomto povrchu na dva tři doteky, hrát zodpovědně a následně jsme soupeře přejeli fyzicky i herně, padaly krásné góly. Za otočení výsledku chválím, konečný výsledek 3:8. Bylo tam spoustu chyb, na kterých musíme zapracovat.“ 

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek