Juniorky v přípravě nestačili na Brušper

Ve čtvrtek 17.8. naše hráčky odehrály přátelské utkání s Brušperkem. Holky tak poprvé po letní přestávce opět oblékly zápasové dresy a sehrály přípravný zápas.
“Juniorky do zápasu vstoupily s velkou vervou a snahou, ale bohužel se nám nevydařil po všech stránkách, byly vidět chyby, které vyplynuly ze hry a na těch musíme ještě před sezónou zapracovat. Jsme v přípravě, o výsledek nám nejde, je důležité mít zápasový rytmus, zápas nám hodně ukázal, musíme být pracovití a trpěliví.”
Hodnotí zápas trenér Miloš Široký

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek