Benjamínci poprvé na svém větším turnaji zavítali do sousedního Polska

Nádherně organizovaný turnaj KS CZARNI GORZYCE, byl pro naše benjamínky zkouškou těžké zátěžev mnoha utkáních. Děti odehrály 9 zápasu v krátkém sledu po sobě. Bojovaly na výbornou a rvaly se o každý výsledek.
Nejlepší střelec našeho týmu byl vyhlášen Danielka Waszutova (maršmeloun). Nejlepším hráčem pak po zásluze si odnesl ocenění Šimon Florek brankář, který byl v brance teprve po druhé v životě a vynikajícím výkonem podržel tým ve hře při každém utkání. I ostatní děti podaly velmi výborný výkon a hlavně vydržely se silami až do konce.
Za tým trenérů děkuji rodičům, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru.
Trenéři: Brda, Mikuš

Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na

Celý článek