MSK zahajuje ŠIROKEMP

Již třetí ročník populárního fotbalového kempu nám dnes v ranních hodinách odstartoval ve sportovním areálu. Děti se mají na co těšit. Primárně budou samozřejmě zdokonalovat svůj fotbalový um, ale mimo jiné budou relaxovat v krytém bazénu Orlová, vystoupají do beskydských hor, vyzkouší spoustu nových her a hlavně si užijí spoustu zábavy se svými oblíbenými trenéry. Tento týden MSK žije fotbalem, ale blíží se nám také kempy baseballový a hokejový. A kdo by třeba neměl úplně chuť na specificky zaměřené kempy, stále mohou své ratolesti přihlásit na příměstské sportovní tábory u nás v areálu.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek