Silný Hlučín přehrál naše juniorky

V neděli naše juniorky odehrály poslední zápas sezóny se silným Hlučínem. Nezačalo to vůbec dobře a po 7 minutách prohrávaly 0:2. Holky ale ukázaly svou sílu a ve 25 min to už bylo 2:2 po dvou zásazích kapitánky Martiny Matouškové (druhý gól z penalty po faulu na ní). Pak bohužel přestaly hrát a dostaly 3 zbytečné góly. Přesně v 60′ Lenka Kortová svým důrazem v brankovišti zařídila snížení na 3:5. Ve druhém poločase byly holky určitě lepší, ale po hloupé chybě darovaly soupeři další gól. V 62′ to bylo 3:6. Pak holky předvedly, jak se rozehrává aut. Gabka Válková vhazovala přímo na Kláru Capinskou, která krásnou střelou snížila na 4:6. Škoda pak gólu soupeře na konečných 4:7, který přišel v době našeho tlaku. Holky sice na body nedosáhly, ale ostudu rozhodně neudělaly.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek