POSLEDNÍ GÓL padl tuto neděli i pro dívky starší přípravky

Turnaj s názvem Poslední gól si naše přípravka zorganizovala na domácí půdě. Celkem 6 týmů si to po ukončení oficiální ligové části rozdalo na umělé trávě ve sportovním areálu města Orlové. Náročný herní program znamenal pro každé mužstvo minimálně 6 dvanáctiminutových utkání, které dozorovalo naše nekompromisní rozhodcovské trio Mirek Macháček, Miloš Široký a Jirka Brda.
Celý turnaj se nesl v trochu nostalgickém pojetí, jelikož je to naposled co holky v letošní sezóně společně vyběhly na fotbalové hřiště. Starší dívky se posouvají do nově vzniklé kategorie starších žaček a mladší hráčky budou nadále pilovat své první krůčky. Holky se nejen loučí s mladšími spoluhráčkami, ale především se svou skvělou trenérkou Míšou Palovou, která zůstává u týmu přípravek. Míši patří velké poděkování za vynikající vedení první mladičké kategorie dívek fotbalistek v MSK. Nebyl to jednoduchý úkol, ale výsledek v ligové tabulce (bramborová příčka) a parta rodičů jsou jasnými důkazy o úspěšném fotbalovém ročníků. S kategorií přípravek se pro letošní rok loučí také trenér Tomáš Siekiera, který pomáhal nejen v administrativě a vedení týmu, ale také jako náročný druhý trenér nejmenších dívek. A také mu patří velký dík za ty veškeré „nervy“
Po litých bojích však i tento turnaj poznal své vítěze. Po základní skupině a následných vyřazovacích bojích playoff si nakonec prvenství odváží holky z týmu SK Brušperk B. Naše fotbalistky se neztratily a i přes ne tak lichotivá celkové umístění, ukázaly že mají fotbal v lásce, což je pro nás to nejdůležitější.
1. SK Brušperk B
2. FK Třinec
3. SK Brušperk A
4. MSK Orlová MODRÁ
5. FC Hlučín
6. MSK Orlová ČERVENÁ
Holkám přejeme ještě mnoho fotbalových úspěchů.
Míši Palové přejeme pevné nervy snad v mnoha dalších ligových sezónách a mnoho skvělých hráček.
Tomášovi Siekierovi přejeme krásný trenérský důchod a další pozitivní práci s koordinací trenérů dívčího fotbalu v MSK Orlová.
DĚKUJEME

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek