Orlovské sportovní hry 2023 v MSK

MSK hostilo v rámci celoměstské sportovní slávy hned dvě velká stanoviště. Jedno pro starší chlapce (8. a 9. třídy) a pro menší žáky základních škol z 3. ročníků. Ve fotbale se střetlo hned 7 celků, ze kterého vzešli jako vítězové hráči ze ZŠ Mládí, stříbrní ZŠ Ke Studánce a bronzoví ZŠ U Kapličky.
Třetí třídy z celého města si pak vyzkoušely sportovně dovednostní disciplíny na zimním stadiónu v Orlové. Po dlouhých 14 stanovištích nakonec svou část akce děti zakončily společným tancem s trenéry MACARENA

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek