DOROST ovládl Okresní fotbalový pohár 2023 a získal stříbro v lize

Po náročné sezóně si nakonec náš dorost odnese opět titul. V letošním roce to však není ligový, ale ten pohárový! Okresní fotbalový svaz předal našim fotbalistům pohár pro nejlepší celek celého ročníku, a to po finálové bitvě s Horní Suchou. První poločas se linul ve vyrovnaném souboji, kdy nakonec do kabin šli naši borci spokojenější za stavu 1:0. Druhá půle už byla dominantnější pro naše Orlováky. Střelecký den měl kanonýr Motloch, který zápas okořenil hatrickem. Ten doplnil spoluhráč Grochol jedním gólem. Konečné skóre zní 4:2 ve prospěch Orlové a tak pocit slastného vítězství zavládl u červených orlovských barev.
Gratulujeme
 
úspěchu trenérského dua Matušík, Pejchal a také především všem borcům, kteří celou sezónu dřeli. Foto pan Jiří Hora.
Poslední utkání dorostu – Orlová vs. Řepiště 8:0